3 סיבות להציע שירותי תחזוקת אתרים ללקוחות וורדפרס

תחזוקת אתרים ללקוחות וורדפרס

כאשר אתה מנהל סוכנות לעיצוב אתרים או עובד כמפתח עצמאי , שמירה על שביעות רצון הלקוחות שלך היא בעלת חשיבות עליונה. עם זאת, אם אינך מציע להם שירותי תחזוקת אתרים, ייתכן שאתה מפספס הזדמנות מכרעת לחזק את מערכות היחסים שלך ולהגדיל את ההכנסות שלך.
לאחר שתסיים לעצב ולפתח אתרים יפים עבור הלקוחות שלך, לספק להם משימות תחזוקה מרכזיות יכול להיות מועיל הדדי. אתה יכול להבטיח שכל העבודה הקשה שלך תישאר מטופלת כראוי ובו בזמן תיצור יותר הכנסה. בנוסף, אתה יכול להפוך חלק גדול מהעבודה לאוטומטי כדי לעזור לייעל את הפעולות שלך. בינתיים, הלקוחות שלך יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהאתרים שלהם מאובטחים ומתפקדים כראוי בכל עת.
בפוסט זה, נתחיל בדיון בשירותי תחזוקת אתרים ובתפקיד החיוני שהם ממלאים. לאחר מכן נדון בשלוש סיבות עיקריות לכך שהצעת שירותים אלו יכולה להיות מהלך חכם עבור העסק שלך. בואו נקפוץ פנימה!

מבוא לשירותי תחזוקת אתרים
בקצרה, תחזוקת אתרים עוסקת להבטיח שאין בעיות משמעותיות באתר, ושהכל מתעדכן באופן שוטף ובטוח. בין אם אתה פרילנסר או בעל עסק, ככל הנראה התשוקה האמיתית שלך טמונה בצד הפיתוח והעיצוב של העבודה שלך.
כיוון שכך, יתכן ותחששי לקבל שירות מסוג אחר. אתה עלול לחשוש שזה אומר לעבוד פי שניים או יותר קשה, אולי עם תמורה מועטה.
עם זאת, הצעת שירותי תחזוקת אתרים ללקוחות הוורדפרס שלך יכולה להיות דרך יעילה להרחיב את העסק שלך ולהרחיב את תזרים המזומנים הפוטנציאלי שלך. יש בזה גם גמישות רבה.
אתה יכול לבנות תוכניות תחזוקה וחבילות על סמך תמחור ושכבות שעובדות בשבילך. לדוגמה, אתה יכול לעבוד את תמחור התחזוקה לתוך העלות הכוללת של הפרויקט או כחבילת מנוי חודשית:

כמו כן, אתה יכול להחליט אילו שירותים להציע. לדוגמה, אתה יכול לטפל באבטחת האתר ובאופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) , או פשוט לבצע עדכונים וגיבויים . אתה יכול לבחור את סוג התמיכה שאתה מספק.

3 סיבות להציע שירותי תחזוקת אתרים ללקוחות וורדפרס
כעת, לאחר שהבנו קצת יותר על אילו שירותי תחזוקת אתרים אתה עשוי להציע וכיצד לשלב אותם במודל העסקי הנוכחי שלך, הבה נבחן מדוע אולי תרצה לעשות זאת. להלן שלוש סיבות עיקריות להציע שירותי תחזוקת אתרים ללקוחות הוורדפרס שלך.

 1. זה יכול לעזור למזער בקשות תמיכת לקוחות
  כמקצוען בפיתוח אתרים, סביר להניח שאתה מבין את החשיבות של תחזוקה שוטפת של אתרים. למרבה הצער, ייתכן שהלקוחות שלך לא. לכן, יש סיכוי גבוה יותר שהם יכניסו אותו על המבער האחורי.
  עם הזמן, רשלנות זו עלולה להוביל לבעיות גדולות. כמו כן, ייתכן שהלקוחות שלך אינם בקיאים במשימות תחזוקת אתרים או כיצד לנהל אותן כראוי.
  זה יכול להגביר את הסבירות שדברים ישברו או ישתבשו, מה שעשוי לתרגם לעלייה בבקשות לתמיכת לקוחות עבורך. ניהול השירותים בעצמך עוזר להבטיח שהתהליכים מטופלים בצורה נכונה בפעם הראשונה.
  בנוסף, ישנן משימות תחזוקה רבות שתוכל לייעל. לדוגמה, ב- ManageWP , אנו מאפשרים לך לנהל מגוון רחב של משימות תחזוקה עבור אתרי וורדפרס מרובים, כולם ממקום אחד:
  אתה יכול לראות הכל בו זמנית ואפילו להפיק דוחות עבור הלקוחות שלך. כתוצאה מכך, לא תצטרך להקדיש יותר מדי זמן לתחזוקה או לטיפול בפניות תמיכת לקוחות. כמו כן, אתה מבטל את הזמן שלוקח לתקן בעיות פוטנציאליות שלקוחות עלולים לגרום על ידי התעסקות עם האתרים.
 2. אתה יכול לבנות קשרים עסקיים ארוכי טווח
  מתן עבודת תמיכה תחזוקה יכולה לעזור לך לחזק את הקשר שלך עם הלקוחות שלך . זה יכול גם להוביל לשותפויות עסקיות ארוכות יותר.

שירותי תחזוקה יכולים להוות הזדמנות מצוינת למכירה נוספת ללקוחות הקיימים שלך. זהו חלק חשוב בניהול עסק, שכן שימור הלקוחות שלך יכול לעזור לך לחסוך כסף. למעשה, מחקר מצא שהעלות של רכישת לקוח חדש יכולה להיות גבוהה פי חמישה מאשר שמירה על לקוח קיים.

אם הלקוחות שלך מרוצים מהאתר שאתה בונה עבורם, סביר להניח שהם גם יסמכו עליך שתחזק אותו. אחרי הכל, אף אחד לא יודע את זה יותר טוב ממך. עם זאת, לא כל הלקוחות עשויים להבין ששירותי תחזוקת אתרים נחוצים.

לכן, אנו ממליצים לציין זאת במהלך תהליך ההטמעה כתוסף פוטנציאלי. גם אם הם לא יבחרו להירשם לעבודות תחזוקה באופן מיידי, הם עשויים להחליט להשתמש בשירותיכם בעתיד.

 1. זה יכול לייצר הכנסות חוזרות
  באותו אופן שהצעת שירותי תחזוקת אתרים יכולה לעזור לך ליצור קשרים מתמשכים, זה גם יכול לעזור לך לייצר הכנסות חוזרות. במקום רק לגבות מלקוחות עמלות חד פעמיות (או שעתיות) עבור פרויקטי פיתוח, אתה יכול לגבות מחירי תוכנית מנוי חודשית עבור המשך עבודה באתרים שלהם.
  כמו כן, מכיוון שעבודות התחזוקה נמשכות, לא רק שאתה יכול להגדיל את הרווחים החודשיים שלך, אלא עשויה להיות לך גם הכנסה יציבה יותר. זה יכול להיות מועיל במיוחד כאשר אתה עובד כפרילנסר והפרויקטים שלך מחודש לחודש נוטים להשתנות.
  בנוסף, אם תספק עבודה איכותית ללקוחות שלך, סביר להניח שהם יהיו מוכנים יותר להמליץ ​​עליך למשפחה ולחברים שלהם. זה יכול לעזור להרחיב את העסק שלך ולפתוח עוד יותר זרמי הכנסה.

סיכום
ניהול אתר אינטרנט מצליח הוא משרה מלאה. עם זאת, ללקוחות רבים אין את הזמן והמיומנות לטפל באתרים שלהם. כמפתח אינטרנט, זה נותן לך הזדמנות להגביר את הערך שלך ולהרוויח יותר הכנסה על ידי הצעת שירותי תחזוקת אתרים .

כפי שדנו במאמר זה, ישנן שלוש סיבות עיקריות להציע שירותי תחזוקת אתרים ללקוחות וורדפרס:

זה יכול לעזור למזער בקשות תמיכת לקוחות שמרחיקות אותך מעבודת הליבה שלך.
אתה יכול לבנות קשרים עסקיים ארוכי טווח עם ערך מוגבר.
זה יכול לעזור להגביר את ההכנסה שלך וליצור הכנסות חוזרות.
יש לך שאלות כלשהן לגבי הצעת שירותי תחזוקת אתרים ללקוחות הוורדפרס שלך? ספר לנו בקטע ההערות למטה!

קרדיט תמונה: Pexels .

Facebook
Twitter
LinkedIn

השאירו תגובה

תוכן עניינים

חיפוש
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

אודות האתר

אינדקס אתרים ישראלי הכולל אלפי קישורים לאתרים נבחרים בנושאים שונים.

כל הפרסומים המופיעים באתר אינדקס אתרים הינם בגדר המלצה בלבד ואין בהם כדי לחייב את מנהלי האתר.

פוסטים חדשים

עקוב אחרינו

הירשם לניוזלטר שלנו

אינדקס עסקים ישראלי

דילוג לתוכן